Africhting 05-04-2025

Aankomend weekend starten we officieel met het seizoen d.m.v. een africhtingsvlucht. Helaas kunnen nog niet alle liefhebbers meedoen i.v.m. de vogelgriep. 

Ter controle dienen de duiven bij het inmanden via de antenne te worden geregistreerd en ingestuurd via Compuclub. Deze controle betreft het op naam staan van de duiven en ook ter  controle dat er geen duiven mee gaan die nog niet mee mogen. 

Afslaan is niet verplicht, maar deze training wordt ook door Compuclub uitgerekend en er komt dus een voorlopige uitslag. Gebruik deze week om alle systemen en ringen/ringnummers weer te controleren. Reclames zijn later in het seizoen in principe niet meer mogelijk doordat alles digitaal ingestuurd en verstuurd wordt! 

Deze week komen ook de bestelde rollen karton mee naar de aanvoerplaatsen.

Dit bericht is geplaatst in Geen categorie. Bookmark de permalink.